Sultangazi Moto Kurye

Sultangazi moto kurye hizmetlerimiz Sultangazi semtinde 7/24 müşterilerimize hızla ve güvenle ulaştırılmaktadır. Moto kurye hizmetlerimiz ile Sultangazi’nin her noktasından aldığımız gönderilerinizi istediğiniz diğer tüm semtlere istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda firma garantisi ile taşımaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek gönderilerinizi kapınızdan kolaylıkla aldırabilirsiniz.

 

Sultangazi motorlu kurye hizmetlerimiz tüm müşterilerimize büyük ölçüde avantajlar sağlamaktadır. Motorlu kuryeler ile zamandan tasarruf edildiği gibi, iş akışı sekteye uğramadan olağan akışında devam ettirilebilmektedir. Ayrıca sürekli moto kurye ihtiyacı bulunan işletmeler için mali oldukça rahatlatıcı bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Firmamız Çifçi Kurye, tüm İstanbul ve Sultangazi’de geniş bir moto kurye iş ağına sahiptir ve tüm müşterilerine tam vaktinde hizmet garantisi sunmaktadır.

 

Aynı zamanda firmamız çatısı altında Ekspress Kurye ve Vip Kurye hizmetlerimiz de müşterilerimize sunulmaktadır

Sultangazi Ekspress Kurye Nedir?

Sultangazi ekspres kurye talebinde bulunan müşterilerimiz için özel olarak bir motorlu kurye personeli görevlendirilmektedir. Ekspress kurye hizmetlerimiz ile acil gönderilerin şehir içinde hedef adreslere 1-3 saat aralığında ulaştırılması hedeflenir. Ekspress kurye personellerimiz yönlendirildikleri müşteriler dışında herhangi bir müşteri gönderisi ile ilgilenmez, başka hiçbir adrese uğramazlar. Böylelikle gönderiler özenli, hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat adreslerine ulaştırılmış olurlar.

Sultangazi Ekspress Moto Kurye Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

Ekspress kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen şirket ya da şahıslar firmamıza abone olsun olmasın diledikleri her an günün her saati ekspres kurye talebinde bulunabilirler. Gönderilerin 15 kg ağırlığı geçmemesi ve motosiklet ile taşınabilecek boyutta olması gerekmektedir. Bu kriterlere sahip kıymetli evrak, doküman, yemek, çiçek ve diğer tüm gönderiler için ekspres kurye talebinde bulunulabilir.

Sultangazi Vip Kurye Hizmetlerinden Nasıl Faydalanırım?

Sultangazi vip kurye hizmetlerimizi Sultangazi’nin her bölgesinden İstanbul içi tüm lokasyonlara güvenle sağlamaktayız.

Vip kurye hizmetlerimiz ile çok çok acil gönderileri hedef adreslere tam vaktinde ulaştırmaktayız. Vip kurye adından da anlaşılacağı üzere özel bir kurye hizmetidir. Vip kurye talebinde bulunan müşterilerimize tıpkı Ekspress kurye hizmetlerimizde olduğu gibi özel bir kurye personeli yönlendirilmektedir.

 

Personelimizi yalnızca yönlendirildiği adres ve gönderiler ile ilgilenmekle görevlendirilmektedir. Vip kurye hizmetlerimizde gönderilerin teslimatlarının 10 dakika ile 60 dakika aralığında gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır. Firmamız gönderilerinizin, aldığınız tüm hizmet türlerinde tam vaktinde teslimatlarının yapılması adına garanti vermektedir. Ayrıca tüm gönderileriniz de firma garantisi altında taşınmaktadır. Vip kurye hizmetlerimizden, gönderi ağırlığı ve boyutu uygun olan tüm firma ve şahıslar kolaylıkla faydalanabilirler.

Sultangazi Moto Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Sultangazi moto kurye fiyatları bazı faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Firmamız, tüm hizmetlerinde en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Gönderilerinizin teslim alındığı ve teslimatlarının yapıldığı adreslerin birbirine uzaklığı, gönderilerinizin boyutları ve ağırlığı, gönderi ve aldığınız hizmet türü gibi etmenler fiyatlar açısından belirleyici rol oynamaktadır.

Tüm hizmetlerimiz için detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Acil Kurye Hizmeti

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde bulunan Sultangazi acil kurye hizmetleri, güvenilir bir kurye şirketidir. Yılların tecrübesi ile ekibimiz, size mümkün olan en iyi müşteri hizmetini sunmaya ve her türlü ihtiyacınızı karşılamaya kendini adamıştır.

Sultangazi, büyük nüfusu nedeniyle İstanbul’un en yoğun trafik sistemlerinden birine sahiptir. Bu nedenle, nerede olursanız olun veya saat kaç olursa olsun hızlı teslimat sürelerini garanti edebildiğimiz için gurur duyuyoruz.

 

Yoğun saatlerde ve trafiğin yoğun olduğu durumlarda bile hizmetlerimiz çalışmaya devam ediyor. Teslimatlarınızın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle tüm ihtiyaçlarınızı mümkün olan en kısa sürede karşılamaya çalışıyoruz.

Bir milyonu aşkın nüfusuyla Sultangazi, mallarının hızlı ve verimli bir şekilde teslim edilmesini isteyen işletmeler ve bireyler için pek çok fırsat sunmaktadır.

 

Deneyimli sürücülerimiz bölgedeki yollar hakkında detaylı bilgiye sahiptir ve bu sayede koli ve paketleri her seferinde zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmemizi sağlar. Dahası, hizmetlerimiz yalnızca akşam 9’da sona ermez herkesin siparişlerini en çok ihtiyaç duydukları anda almalarını sağlamak için günün 24 saati açık kalırız.

0535 794 65 48