Ekspres Kurye

Ekspres kurye, teslimatların hızlı ve seri bir şekilde yapılmasını sağlayan kurye hizmetidir. Gönderilerin trafikte vakit kaybetmeden, güvenilir bir şeklide teslimatlarının yapılması için motorlu kuryeler yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Ekspress kurye hizmeti oldukça yoğun ilgi gören bir kurye hizmetidir.

 

Bu kurye hizmetlerinin müşterilerine sunduğu en büyük avantaj oldukça hızlı olmasıdır. Ekspress kurye ile görevlendirilen motorlu kuryeler, başka hiçbir adrese uğramadan doğrudan müşterinin belirttiği teslimat adresine gitmektedir. Bu sayede evrak ve ürünleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat adreslerine ulaştırılmış olur. Bu hizmet türü ile gönderiler, en uzak adreslere dahi 2-3 saat gibi kısa bir sürede güvenle ulaştırılmaktadır.

Ekspress Kuryeler Aracılığıyla Neler Taşınabilir?

Ekspress kuryeler, motosiklet aracılığıyla taşınması mümkün her ebat ve ağırlıktaki ürünleri taşıyabilmektedir. Ürünlerin ağırlıkları her firma ve paket için farklılık gösterebilmektedir. Ancak evrak ya da dokümanların taşınması için en hızlı ve güvenilir moto kurye çeşidi olarak karşımıza Ekspress Kuryeler çıkmaktadır. Müşterilerin ekspress kurye hizmet talepleri öncesinde, gönderi taşınacak alanın kısıtlı olduğunu bilerek o şekilde hazırlıklı olmaları gerekmektedir.

Ekspress Kurye Avantajları Nelerdir?

  1. Müşteriler, arz ve talepleri doğrultusunda 7/24 hizmet bulabilmektedir.
  2. Hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri sunulmaktadır.
  3. Motorlu kuryeler ile sağlanmasından dolayı trafikte vakit kaybı yaşanmadan teslimatlar sağlanmaktadır.
  4. Ekspress kuryelerin tek bir müşterinin ürününü teslim etme hakları bulunduğundan başka adreslere uğramadan yalnızca tek müşterinin teslimatına odaklanılır, hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri sağlanır.
  5. Çifçi Kurye, ekspres kurye hizmetleri ile dilediğiniz her an 7/24 hizmet taleplerinize en kısa sürede karşılık vermektedir. Firmamız, web sitesinde yer alan whatsapp iletişim butonuna tıklayarak direkt müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çifçi Kurye, ekspres kurye hizmetleri ile dilediğiniz her an 7/24 hizmet taleplerinize en kısa sürede karşılık vermektedir. Firmamız, web sitesinde yer alan whatsapp iletişim butonuna tıklayarak direkt müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekspress Kurye Fiyatları

Ekspress kurye fiyatları, diğer tüm motorlu kurye hizmetlerinden daha kişiye özel ve hızlı olmasından dolayı daha farklı olmaktadır. Ancak firmamız en uygun fiyat garantilerini tüm hizmetlerinde olduğu gibi ekspress kurye hizmetlerinde de sizlere sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir olması açısından bu hizmetin ücretlendirilmesi diğer hizmetlere nazaran her ne kadar fazla gibi gelse de alınan hizmet ile bu fiyatlar karşılık bulmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde konumlar arası mesafe ve gönderinin türü etkili olmaktadır.

Daha detaylı fiyat bilgisi almak ve hizmet taleplerinde bulunmak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

0535 794 65 48