Acil Kurye

Acil kurye, teslimatları acilen yapılması gereken gönderiler için tercih edilen özel bir kurye hizmetidir. Tüm kurye hizmetleri arasında öncelikli teslimatlar için kullanılmaktadır. Acil kurye hizmetleri genel olarak medikal ürün teslimatları, acil doküman ve evrak teslimatları ya da kritik paketler için tercih edilmektedir.

 

Bu kurye hizmetinde, teslimatlar belirtilen saatler içinde muhakkak yapılmaktadır. Acil kurye hizmeti, firmamız tarafından özelleştirilmiş bir hizmet türüdür ve şirketler ile kurumsal firmalar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Acil Kurye Hizmetleri Nedir?

Şirketler ve firmalar arasında ya da firmalar ile müşterileri arasında gerçekleştirilecek teslimatların büyük bir bölümü aynı gün içinde sağlanmalıdır. Ancak, standart kargo hizmetleri ile bu durum pek mümkün olmamaktadır. Şirketler için kritik bazı gönderilerin, birkaç saat ve hatta dakikalar içinde teslim edilmiş olması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda şirketler, acil kurye hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi ihtiyaçlar neticesinde acil kurye hizmetleri doğmuştur. Bu hizmet türü ile günlük teslimatlar tam vaktinde hedef adreslere ulaştırılmaktadır.

Acil Kurye Hizmetleri Ne için ve Nerelerde Kullanılır?

Kurumsal firmalar ve şirketler arasında günlük olarak iş alışverişi sağlanmaktadır. Aynı şekilde bu firmalar, müşterileri ile de sürekli olarak etkileşim halindedirler. Bazı olağanüstü durumlarda gönderilerin teslimatlarının acilen sağlanması gerekmektedir. Acil kurye hizmeti ile teslimatlar, tam olarak müşterilerin belirttiği şekilde ve saatte gerçekleştirilir. Acil kurye hizmetlerinin en sık kullanıldığı sektör eczanelerdir.

Bu kurye hizmetinde gönderi boyut ve ağırlıklarına göre motosiklet ya da otomobil kullanılabilmektedir. Ancak mesai saatleri için genellikle moto kuryelere başvurulmaktadır. Bunun nedeni gün içinde İstanbul trafiğinin oldukça yoğun olmasıdır.

Büyük şirketler, üretim tesisleri, e- ticaret mağazaları, fabrikalar, medikal şirketler, matbaalar, kamu kurum ve kuruluşları ile bilgi teknoloji şirketleri, hastaneler, telekomünikasyon firmaları, bankalar ve bunlara benzer her türlü kuruluşlar acil kurye hizmetlerinden diledikleri an faydalanabilirler.

İlaç, kıymetli evrak, hediye gönderileri, pasaport, sözleşme ve hata anahtar gibi akla gelebilecek her türlü gönderi için acil kurye hizmetleri İstanbul’un her noktasında firmamız tarafından ivedilikle sağlanmaktadır.

Acil Kurye Avantajları Nelerdir?

Firmamız bünyesinde sunulan tüm kurye hizmetleri gibi acil kurye hizmetlerimizde müşterilerimize büyük ayrıcalıklar sunmaktadır. Ancak acil kurye hizmetlerimiz diğer tüm hizmetlerimizden farklı olarak daha birçok avantajı beraberinde getirmektedir.

Peki, Bu Avantajlar Nelerdir?

  • Acil kurye hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin teslimat için belirttiği saat dikkate alınarak, teslimatlar tam vaktinde ve hatta daha erken vakitlerde sağlanır.
  • Acil kurye hizmetleri için bölgeye hakim profesyonel personeller görevlendirilir, bu personeller başka bir adrese uğramaksızın direkt olarak teslimatı gerçekleştirirler.
  • Bu hizmet türü haftanın her günü ve günün her saati istenilen her an talep edilebilir.
  • Acil kurye personelleri her an teslimat için hazırda bekletilirler.
  • Bu hizmette teslimatlar her zaman önceliklidir ve müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilirler.

Acil kurye hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilmek ve detaylı bilgi alabilmek için Çifçikurye web sitemizde yer alan iletişim butonuna tıklayarak müşteri temsilcimize bağlanabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

0535 794 65 48