Vip Kurye

7/24 kesintisiz vip kurye hizmeti. Çifçi Kurye, İstanbul’un her bölgesinde, kurye hizmetlerini genişleterek sektörde müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak adına titizlikle çalışmaktadır.

Çifçi Kurye olarak bizler, Vip Kurye hizmetlerini sektörde yer alan tecrübesi ve güçlü referansları ile güvenle sunmaktayız

Kimler Vip Kurye Hizmetlerinden Yararlanabilir?

Vip Kurye hizmetlerinden, ihtiyaç duyan her birey ve şirket kolaylıkla faydalanabilmektedir. Vip kurye hizmetleri motorlu personeller tarafından karşılandığı için, gönderilerin 15 kg üzerinde olmaması gerekir. Bunun dışında hizmet talebini firmamıza ileten tüm müşterilerimiz, abone olsun olmasın rahatlıkla bu hizmeti alabilmektedir. Müşterilerimizin bu taleplerini, firmamızı arayarak ya da web sitemizde yer alan formları doldurarak bizlere iletmeleri yeterlidir.

Vip Kurye Avantajları Nelerdir?

  • Vip Kurye hizmetleri müşteriye özeldir. Belirtilen saatler içerisinde gönderi kesinlikle teslim edilmiş olur.
  • Acil ve önemli evrakların teslimatı için en mantıklı tercihler arasında yer alır.
  • En güvenilir ve hızlı kurye hizmetidir.
  • 7/24 ihtiyaç duyulan her an kolaylıkla vip kurye hizmeti alınabilir.

Vip Kurye Teslimat Süreleri Nasıldır?

Tüm kurye hizmetlerinde teslimat süreleri, mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak diğer kurye hizmetlerinde belirlenen güzergah üzerinde farklı teslimatlar da yapılabilmektedir. Bu durum teslimat sürecinin uzamasını büyük ölçüde etkilemektedir. Vip kurye hizmetlerinde bu durum geçerli değildir. Teslimat müşteriye özeldir ve mesafeye bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak minumum 10, maksimum 120 dakika içinde teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

Vip Moto Kurye Fiyatları

Vip moto kurye fiyatları, mesafe ve paketin türüne göre değişiklik göstermektedir. Firmamız, sektörde en uygun kaliteli ve güvenilir fiyat garantisi sunmaktadır. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın ! Web sitemizde yer alan “teklif al” butonuna tıklayarak, vip kurye hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

0535 794 65 48