Uçak Kurye

Uçak kurye, çok acil gönderiler için sınırların ortadan kaldırıldı olağanüstü bir kurye hizmet türüdür. Bu hizmet ile gönderiler, standart kargo hizmetlerinden çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat adreslerine ulaştırılmaktadır.

Havayolu kargo hizmeti olarak da bilinen uçak kurye hizmetlerimiz ile teslimatlarınızı uçak hızında gerçekleştirmekteyiz.

Çifçi Kurye, uçak kurye hizmetleri için profesyonel personel kadrosu ile çalışmaktadır. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi uçak kurye hizmetlerimizde de gönderileriniz kapınızdan teslim alınarak en hızlı şekilde yerlerine ulaştırılmaktadır. 

Uçak Kurye Nedir?

Uçak kurye, çok acil gönderilerin özel bir operasyon ile en hızlı şekilde teslimatlarının sağlandığı bir hizmet türüdür. Bu hizmet ile şehirlerarası ve uluslar arası tüm teslimatlar, direkt olarak havayolu taşımacılığı ile sağlanmaktadır. Bu hizmet ile gönderiler en hızlı şekilde teslimat adreslerine ulaştırılmaktadır.

Uçak Kurye Avantajları Nelerdir?

Şehirlerarası kargo taşımacılıkları kamyonlar, tırlar ve kamyonetler ile sağlanmaktadır. Karayolları ile sağlanan kargo hizmetleri yavaştır ve kaza riski oldukça yüksektir. Üstelik bu kargo hizmetlerinde pek çok dağıtım merkezi bulunmaktadır. Bu nedenle gönderiler birçok kez araçlardan indirilerek tekrar yüklenmektedir. Bu durum teslimat süresinin uzamasına sebep olduğu gibi gönderilerin de hasar almasına neden olmaktadır.

 

Uçak kargo ile müşteri gönderileri direkt olarak istenilen ülke ya da şehre ulaştırılmaktadır. Teslimatlar çok daha hızlı ve güvenli bir şeklide gerçekleştirilmektedir. Havayolu kargo hizmetlerinde, hava alanı bulunmayan bölgeler için aktarma yapılabilmektedir. Ancak bu hizmet uluslar arası kargo standartları çerçevesinde sağlandığı için gönderilerin hasar görme riski yok denecek kadar azdır.

Uçak Kurye Hangi Durumlar da Kullanılır?

Uçak kurye hizmetleri genel olarak çok acil ihtiyaçlar için tercih edilmektedir. Medikal malzemeler ve her türlü ilaç, kıymetli dokümanlar, acil evraklar ve yedek parçalar gibi, acil ihtiyaç duyulan her gönderi için kullanılabilmektedir.

Uçak Kurye Hizmetlerinde Sistem Nasıl Çalışır?

Uçak kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin firmamıza ulaşması ile adreslerine kurye personelleri yönlendirilmektedir. Teslim alınan gönderiler, ilk uçuş ile belirtilen adreslere doğru yola çıkarılmaktadır. Teslimatın yapılacağı şehre iniş yapan gönderi, havaalanından personellerimiz tarafından teslim alınarak hedef adrese iletilmektedir.

Uçak Kurye Hangi İllerde Bulunmaktadır?

Uçak kurye hizmetlerimiz, İstanbul’dan havayolu ile ulaşabileceğimiz tüm iller için geçerli bir hizmet türüdür.

Uçak Kurye ile Neler Taşınabilir?

Uçak kurye hizmetleri ile her türlü gönderinin teslimatının sağlanması ne yazık ki mümkün değildir. Uluslar arası standartlar gözetilmekte ve sıkı denetimler yapılmaktadır. Yolcular için kabin bagajlarına yasak olan her türlü araç gereç ve paketin kargo ile gönderilmesi de kesinlikle yasaktır.

Uçak Kargo Fiyatları Ne Kadar?

Uçak kargo hizmetlerimiz için fiyatların belirlenmesinde etkili pek çok etmen bulunmaktadır. Kargonun teslim alındığı ve iletileceği adres, gönderi ağırlık ve boyutu fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde, İstanbul’un en ücra köşesinden tüm Türkiye hatta dünyanın farklı noktalarına iletebilmek ve detaylı bilgi almak için firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

0535 794 65 48