Moto Kurye

Moto kurye günümüz şartlarında artan tüketim hacmi ve değişen tüketici alışkanlıkları ile birlikte, acil kurye ihtiyaçları da artmıştır. Bireysel olarak kişilerin ya da firmaların döküman ya da paketlerini gün içinde bulundukları şehirde belli noktalara iletme ihtiyaçları oluşmuştur.

 

Hatta yiyecek ve giyim sektöründe dahi hızlı teslimat seçeneği sunan e-ticaret siteleri tercih edilmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı özellikle firma sahipleri aynı gün içerisinde göndermeleri gereken hızlı teslimat ürünleri için moto kuryelere başvurmaktadır.

Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Kişilerin ya da firmaların acil belgeler ve evraklarını, paketlerinin ve diğer tüm acil küçük boyutlu kargolarının, bulundukları ilin herhangi bir noktasına hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan teslimat hizmetleri Motorlu Kuryeler aracılığı ile sağlanmaktadır.

Moto Kurye Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

  • Moto kurye hizmetleri, firmaların standart kargo prosedürlerinden kurtulmalarını sağlar.
  • Daha düşük maliyetler ile daha hızlı ve esnek teslimat seçeneği sunar.
  • Ürün ya da dokümanların aynı ilde teslimat adresine ulaştırılması gün içinde kolaylıkla sağlanır.
  • Gıda sektöründe hizmet veren firmaların ürünleri, bozulma ya da deforme olma endişesine yer bırakamadan hızla müşterilerine iletilir.
  • Moto kuryeler, kendi motorları ile hizmet sağladıkları için şirketlerin, sürücü, araç Muayenesi, yakıt giderleri gibi maliyetleri ortadan kalkar ve büyük oranda tasarruf etmeleri sağlanır.
  • Motorlu kuryeler trafikte, diğer araçlara nazaran daha hızlı hareket edebildikleri için, zamandan da tasarruf sağlanmış olur.

Moto Kurye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Moto Kurye hizmeti fiyatları, teslimatın yapılacağı konum ve taşınan paketlerin gramajına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bu hizmetlerden yararlanmadan önce firmamıza teslimat bilgilerinizi eksiksiz bir şeklide ileterek daha detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Çifçi Kurye, Moto kurye hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizde yer alan gönderi formunu doldurmanız ya da iletişim numaralarımızdan bizler ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ayrıca web sitemizde yer alan whatsapp butonu üzerinden, müşteri temsilcimiz ile direkt kontak kurabilirsiniz.

Teslimat ve paket bilgilerinizi eksiksiz doldurarak, fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Hangi Gönderiler Moto Kurye Gönderimi İçin Uygundur?

Motorlu kuryeler, 15 kg ağırlığına kadar olan gönderilerin taşınması için tercih edilir. Kurye ve paket güvenliği açısından bu ağırlığın üzerindeki paketlerin farklı araçlar ile taşınması daha faydalı olacaktır.

Firmamız, moto kurye hizmeti ihtiyaçlarınızda, bu taleplerinize hızla geri dönüş sağlamaktadır. Gönderi durumunuzun sürekli olarak takibi firmamız imkanları ile tarafınızdan sağlanabilmektedir. Hızlı ve güvenilir moto kurye hizmetlerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

0535 794 65 48