Esenler Moto Kurye

Esenler moto kurye hizmet talebinde bulunan müşterilerimize, semtin her bölgesinden İstanbul içi teslimatlarının vaktinde sağlanması adına diledikleri her an hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Çifçi Kurye 7/24 müşterilerine Esenler motorlu kurye hizmetleri sunmaktadır. Günümüz şartlarında tüketici alışkanlıkları büyük ölçüde değişmiştir.

 

Tüketim hacminin artması ile birlikte motorlu kuryelere olan ihtiyaç her geçen gün artış göstermektedir. Artan e-ticaret hacmi de aynı gün teslimat seçeneğinin önemini artırmıştır.

Şahıs ve şirketlerin, doküman, paket ve diğer tüm gönderilerinin aynı şehirde belirli adreslere iletme ihtiyaçları da motorlu kurye kullanımında artışa sebep olmuştur.

Tüm bunların yanı sıra yiyecek, giyim ve taze çiçek gibi farklı sektörlerde hızlı teslimat seçeneği bulunan gönderilerin de motorlu kuryeler ile aynı gün teslimatları gerçekleştirilmektedir.

Firmamız müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek, hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüm ortağı olabilmek adına Motorlu Kurye hizmetlerinde Vip Kurye ve Ekspress Kurye olarak farklı hizmet seçenekleri de sunmaktadır.

Esenler Vip Kurye Hizmeti Nasıl Alınır? Kimler Faydalanabilir?

Esenler vip kurye hizmetleri, şahıs ve şirketlerin çok acil olan gönderilerinin vaktinde yerine ulaşmasını sağlayan hızlı ve güvenilir motorlu kurye hizmetlerinden biridir. Bu hizmetten faydalanan müşterilerimizin gönderileri firmamız güvencesi altında minimum 10 dakika maksimum 60 dakika içerisinde yerine ulaştırılmaktadır. Vip kurye hizmetleri için talepte bulunan müşterilerimize yönlendirilen personeller başka hiçbir adrese uğramadan, özel olarak müşterileri ile ilgilenirler ve vakit kaybetmeden teslimatı gerçekleştirirler.

 

 Esenler Vip Kurye hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin gönderileri en fazla 15 kg ağırlığında olmalıdır. Paket boyut ve ağırlığı taşımayı gerçekleştiren personelin can güvenliğini tehdit edecek boyutta olmamalıdır. Gerekli kriterleri taşıyan gönderiler için Esenler semtinin her bir bölgesinden dileyen herkes 7/24 Vip kurye hizmeti talep edebilirler.

Esenler Ekspress Kurye Nedir?

Esenler ekspres kurye hizmetleri müşteri talepleri doğrultusunda günün her saatinde yararlanabilecekleri bir moto kurye hizmet türüdür. Ekspress kurye ile teslimatlar son derece hızlı bir şeklide hedef adreslere ulaştırılırlar. Moto kurye çalışanları trafikte vakit kaybetmeden kolaylıkla teslimatları gerçekleştirirler. Ekspress kurye personelleri tek bir müşteri ile ilgilenerek teslimatı hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlarlar.

Firmamız, ekspres kurye hizmetlerini müşterilerine haftanın her  günü ve günün her saati itina ile sunmaktadır. Firmamızın en büyük ilkesi %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu doğrultuda hizmetler sunmaktır.

Esenler Vip Kurye, Ekspress Kurye ve Motorlu Kurye Fiyatları

Esenler moto kurye fiyatları talep edilen hizmet türüne ve teslimatın gerçekleştirileceği adresin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra gönderi boyutu da fiyatların değişkenlik göstermesinde etkili olmaktadır.

Firmamız, fiyat politikalarında müşteri çıkarlarını gözeterek en uygun fiyat garantisi ile hizmetlerini sunmaktadır.,Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizde yer alan iletişim formundan ve iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenler Acil Kurye Hizmeti

Esenler acil kurye, en beklenmedik durumlarda bile güvenilir kurye hizmetleri sunar. Hava koşulları veya inşaat nedeniyle yollar sık sık kapandığında, belgelerinizi veya paketlerinizi yine de güvenle gönderebilirsiniz – Esenler Acil Kurye, hedeflerine zamanında ulaşmalarını sağlayacaktır.

Özel bir çağrı kurye hizmeti sağlayıcısı olarak, önemli öğelerin gönderilmesi söz konusu olduğunda zamanın çok önemli olduğunu bilerek çalışıyoruz. Rahatlığınıza öncelik veriyor ve tüm teslimatların hızlı ve dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlamaya büyük özen gösteriyoruz. Acil kurye hizmetimiz 7/24 hizmet vermektedir, kendinizi acil bir durumda bulursanız, bizi arayın ve size yardımcı olalım!


Müşterilerimizin gönül rahatlığı için İstanbul ve çevresini kapsamlı bir şekilde kapsıyoruz. Nerede olursanız olun, özel ekibimiz gönderilmesi gereken her şeyi mümkün olan en kısa sürede teslim edecektir. Kırılgan ürünlerden büyük boyutlu paketlere kadar, her türlü teslimatı verimlilik ve güvenlikle nasıl gerçekleştireceğini bilen uygun ekipmana ve yüksek eğitimli personele sahibiz. Esenler Acil Kurye’de sizin rahatınız bizim için önemlidir. Güvenilir kuryelerimiz sayesinde, bir daha asla planlarınızı bozan yol kapanmaları hakkında endişelenmenize gerek yok. Bize güvenin – her seferinde zamanında teslimatı garanti ediyoruz!

0535 794 65 48