Eminönü Moto Kurye

Eminönü moto kurye, hizmetlerimize tüm İstanbul ve Avrupa yakasında olduğu gibi Eminönü’nde her semtinde hız kesmeden devam ediyoruz. Acil motorlu kurye ihtiyaçlarınızda, adreslerinizden gönderilerinizi teslim alarak, hedef adreslere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktayız.

Eminönü, İstanbul’un her semtinde olduğu gibi trafik problemiyle boğuşan ilçeler arasında yer almaktadır.

 

Özellikle ticari faaliyetleri ile ön plana çıkan Eminönü’nde firmaların aynı gün teslim gönderilerinin vaktinde ulaştırılması oldukça zordur.

Trafikte rahatlıkla hareket edebilen ve yoldaki engellere takılmadan hedef adreslere hızlı bir şekilde ulaşabilen motorlu kuryeler, günümüz şartlarında oldukça yoğun ilgi görmektedir. Çifçi Kurye, motorlu kurye hizmetlerinde tüm müşterilerine Ekspress Kurye ve Vip Kurye hizmet seçeneklerini de sunmaktadır.

Eminönü Ekspress Kurye Avantajları Nelerdir?

Eminönü ekspres kurye, hizmeti alan müşterilerine büyük ayrıcalıklar sağlayan moto kurye hizmetleri arasında yer almaktadır. Motorlu kurye hizmetleri başlı başına büyük avantaj sağlarken, ekspres kurye ile gönderilerinize özel bir motorlu kurye personeli ile çalışmak, acil gönderileriniz için büyük ölçüde zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Eminönü ekspres kurye ile, firma garantisi altında taşınan gönderileriniz, minimum 60 maksimum 180 dakika içerisinde hedef adreslere ulaştırılmaktadır.

 

Ekspress kurye hizmeti ile adreslere yönlendirilen personeller başka hiçbir adrese uğramadan, yalnızca hizmet talebinde bulunan müşterinin gönderileri ile ilgilenmektedir. Ekspress kurye hizmeti ile adreslere yönlendirilen personeller başka hiçbir adrese uğramadan, yalnızca hizmet talebinde bulunan müşterinin gönderileri ile ilgilenmektedir.

 

Ekspress kurye hizmetleri, şahsi gönderiler, e-ticaret siteleri ve diğer tüm şirketlerin kullanabileceği hızlı, güvenilir ve ayrıcalıklı bir moto kurye hizmetidir. Gönderi ağırlığı 15 kg geçmeyen ve boyut olarak motorlu kurye ile taşınmaya el verişli tüm gönderiler için, abone olunsun olunmasın ekspres kurye talebinde bulunulabilir.

Eminönü Vip Kurye Hizmetlerinin Avantajları

Eminönü vip kurye ile çok acil gönderilerin vaktinde teslimat adreslerine ulaşması oldukça kolaydır.  Bozulması mümkün olan yiyecek, çiçek, kıymetli evrak ve dokümanların bu hizmet ile hedef adrese ulaşması çok hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Vip Kurye hizmetlerinde tıpkı Ekspress Kuryede olduğu gibi, personeller gittikleri müşteriler ile özel olarak ilgilenmekte ve başka hiçbir gönderi almadan yalnızca hedef adrese doğru yola koyulmaktadır. Vip Kurye ile teslimatların gerçekleştirilmesi 10-60 dakika gibi kısa bir sürede sağlanmaktadır. Üstelik bu hizmet kapsamında tüm müşteri gönderileri firma garantisi ile taşınmaktadır.

Eminönü Moto Kurye Fiyatları

Eminönü moto kurye fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyatlar bu kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Bunların başında teslimat adresi ve gönderinin alındığı adresin birbirinden uzaklığı ve gönderi ağırlığı gelmektedir. Alınan motorlu kurye hizmet türü de fiyatların değişkenlik göstermesinde etkili olmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerini en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır.

Eminönü’nden İstanbul’un diğer tüm noktalarına ulaştırılması gereken tüm gönderileriniz için firmamız ile iletişime geçebilir, hizmetlerimiz ve fiyatlar için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

0535 794 65 48