Maltepe Moto Kurye

Maltepe moto kurye hizmetlerimiz ile Maltepe’nin her bölgesinden İstanbul’un diğer tüm ilçelerine aynı gün teslimatlarımızı hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Maltepe’de yaşanan yoğun trafik sorunu nedeniyle aynı gün teslimatların vaktinde yapılması oldukça zorlaşmıştır. Özellikle e-ticaret faaliyetlerinin artması ve hızlı yiyeceklerin kolaylıkla sipariş edilebilmesi, moto kurye ihtiyacını büyük ölçüde artırmıştır.

 

Motorlu kuryeler, trafikte rahatlıkla hareket ederek yoldaki engellere takılmadan hedef adreslere hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu nedenle birçok firma ve şahıs tarafından oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Çifçi Kurye olarak firmamız, Maltepe motorlu kurye hizmetlerinde tüm müşterilerine Maltepe Ekspress Kurye ve Maltepe Vip Kurye hizmet seçeneklerini de sunmaktadır.

Maltepe Ekspress Kurye Avantajları Nelerdir?

Maltepe ekspres kurye, hizmeti özel moto kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bu hizmet türünde müşteri gönderilerinin başka gönderi ve müşteri ile ilgilenilmeden en hızlı şekilde hedef adreslere ulaştırılması amaçlanmaktadır. Firmamıza gelen ekspres kurye hizmet taleplerine mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır. Daha sonra müşteri adresine özel olarak bir kurye gönderilmektedir. Bu kurye yalnızca o müşterinin gönderisi ile ilgilenmekle sorumludur.

 

Maltepe ekspres kurye ile firma garantisi altında taşınan gönderileriniz, şehir içinde minimum 1 maksimum 3 saat içerisinde hedef adreslere ulaştırılmaktadır.

Maltepe Ekspress Kurye Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

Maltepe Ekspress Kurye hizmetlerimizden gönderi ağırlığı 15 kg geçmeyen tüm şahıs ve firmalar 7/24 kolaylıkla faydalanabilirler. Ayrıca gönderilerin ebatları da motorlu kuryelerin taşıması için uygun olmalıdır. Personel can güvenliği ve gönderi güvenliğinin sağlanması açısından bu kriterler oldukça önemlidir. Tüm bunların dışında abone olsun olmasın herkesin ekspres kurye talebinde bulunması mümkündür.

Maltepe Vip Kurye Hizmetlerinin Avantajları

Maltepe vip kurye hizmetleri ile müşterilerin çok acil olan kıymetli evrak ve gönderilerinin teslimat adreslerine tam vaktinde ulaştırılması amaçlanmaktadır. Hızlı yemek, dondurulmuş gıdalar, canlı çiçekler gibi hassas gönderiler için Vip Kurye oldukça uygun bir moto kurye hizmet türüdür.

Maltepe Vip moto kurye hizmetleri, Ekspress Kurye hizmetleri gibi, müşteriye özeldir. Vip Kurye ile teslimatların gerçekleştirilmesi 10-60 dakika gibi kısa bir sürede sağlanmaktadır. Üstelik bu hizmet kapsamında tüm müşteri gönderileri firma garantisi ile taşınmaktadır.

Maltepe Moto Kurye Fiyatları

Maltepe moto kurye fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlar belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyatlar her ne kadar bu kriterlere göre değişkenlik gösterse de firmamız tüm hizmetlerinde en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Garantili ve hızlı moto kurye hizmetlerinde firmamız tüm Maltepe’de öncü firmalar arasında ki yerini almıştır.

 

Moto kurye fiyatlarımız gönderi boyut ve ağırlıkları, teslimat adresleri ve hizmet türlerine göre değişiklik göstermektedir.

İstanbul içi ulaştırılması gereken tüm gönderileriniz için web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim numaralarımızdan dilediğiniz her an detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar ve hizmetler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

0535 794 65 48