Kartal Moto Kurye

Kartal moto kurye, hizmetlerimize tüm İstanbul ve Avrupa yakasında olduğu gibi Anadolu yakası Kartal semtinde de hız kesmeden devam ediyoruz. Moto kuryeye ihtiyaç duymanız halinde 7/24 adreslerinizden gönderilerinizi özenle teslim alarak, hedef adreslere doğru hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile ulaştırıyoruz.

 

Kartal, İstanbul’un nüfus yoğunluğu bulunan ilçelerinden biridir. Kartal’da ticari faaliyetlerin gelişerek artmasına eklenen nüfus yoğunluğu ile birlikte trafik başlı başına bir problem haline gelmiştir. Özellikle firmaların aynı gün teslim seçeneği ile satışa sundukları gönderilerin, vaktinde teslimat adresine ulaştırılması oldukça önemlidir. Bu durumda trafik sorunu için en geçerli çözüm moto kurye kullanımıdır.

Trafiğin tüm yoğunluğuna rağmen rahat hareket edebilme özellikleri ile ön plana çıkan motorlu kuryeler, trafik ve diğer yol engellerini aşarak hedef adreslere hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Tüm bu yönleri ile moto kuryeler günümüzde oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Firmamız Çifçi Kurye, moto kurye hizmetlerini tam donanımlı araç ve personeller ile sunarken, müşterilerine Ekspress kurye ve Vip kurye olarak da hizmet çeşitliliği sağlamaktadır.

Kartal Ekspress Kurye Nedir Avantajları Nelerdir?

Kartal ekspres kurye için hizmet talebinde bulunan müşterilerimize büyük ayrıcalıklar sağlanmaktadır. Standart moto kurye hizmetleri dahi kendi başına bir ayrıcalık konumundayken, ekspres kurye ile bu ayrıcalıklar katlanarak artmaktadır. Ekspress moto kurye ile müşteri adreslerine özel personeller gönderilmektedir. Bu personeller tek bir adres ve gönderi ile ilgilenerek teslimatları 60-180 dakika gibi kısa sürelerde gerçekleştirmektedir.

Ekspress kurye hizmetleri, şahsi gönderiler, e-ticaret siteleri ve diğer tüm şirketlerin kullanabileceği hızlı, güvenilir ve ayrıcalıklı bir moto kurye hizmetidir.

Kartal Vip Kurye Hizmetlerinin Avantajları

Kartal vip kurye hizmetlerimiz ile çok acil gönderilerin vaktinde teslimat adreslerine ulaşması sağlanmaktadır. Bozulma ihtimali olan gıda, çiçek, kıymetli evrak ve dokümanlar bu hizmet ile hedef adreslere 10-60 dakika aralığında gerçekleştirilmektedir.

Vip Kurye hizmetlerimizde de tıpkı Ekspress Kuryede olduğu gibi, personeller gittikleri müşteriler ile özel olarak ilgilenmekte ve başka hiçbir gönderi almadan yalnızca hedef adrese doğru yola koyulmaktadır. Bu hizmet türü için profesyonel, bölgeye hakim moto kurye personelleri görevlendirilmektedir. Ayrıca diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi gönderiler firma garantisi altında taşınmaktadır.

Moto kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizden, şahıs ya da şirket olsun abonelik şartı aranmamaktadır. Yalnızca gönderilerin 15 kg ağırlığı geçmeyen ve motosiklet ile taşınmaya uygun boyutlarda olması gerekmektedir.

Kartal Moto Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Kartal moto kurye fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyatlar bu kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Bunların başında teslimat adresi ve gönderinin alındığı adresin birbirinden uzaklığı ve gönderi ağırlığı gelmektedir. Alınan motorlu kurye hizmet türü de fiyatların değişkenlik göstermesinde etkili olmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerini en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Acil Kurye Hizmeti

Kartal acil kurye hizmeti, aynı gün hızlı ve güvenilir bir kurye hizmeti sunmaktadır. İstanbul bölgesindeki konumunuz ne olursa olsun acil kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Deneyimli sürücülerimiz en son teknoloji ile donatılmıştır ve en çok ihtiyaç duyduğunuzda size acil bir kurye sağlayabilir. İster Kartal’da, ister  İstanbul’un herhangi bir yerinde olun, rekabetçi fiyatlarla bir çağrı kurye hizmeti sağlayabiliriz.

Bazen özel bir sürücüye sahip olmanın gerekli olduğu durumlar olduğunu biliyoruz. Bu nedenle profesyonel kuryelerden oluşan ekibimiz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, belgelerden paketlere kadar ihtiyacınız olan şeyi mümkün olan en kısa sürede almanıza yardımcı olmaya her zaman hazır olacaktır.

Kartal acil kurye hizmetin de önceliğimiz, tüm acil teslimatların her seferinde zamanında ulaşmasını sağlamaktır. Yılların deneyimiyle, uzman eğitimli kurye ekibimiz, paketinizin güvenli bir şekilde teslim edileceğini ve sıkı bir gizlilik içinde tutulacağını garanti eder.

İster tek seferlik bir teslimat arıyor ister düzenli teslimatlara ihtiyaç duyuyor olun, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya acil bir kuryenin nasıl rezerve edileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bize irtibat numaramızdan ulaşın.

0535 794 65 48