Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir moto kurye, hizmetlerimiz ile tüm İstanbul ve Anadolu yakasında olduğu gibi Ataşehir’de de öncü firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız, motorlu kurye hizmetlerinin Ataşehir’in her noktasına hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile ulaştırmaktadır.

 

İstanbul’un artan nüfus ve ticaret hacmi ile trafik sorunu her geçen gün artarak devam etmektedir. Trafik, taşımacılık sektörü için büyük bir sorundur. Gönderilerin vaktinde hedef adreslere iletilmemesi, firmaların iş akışını baltalamaktadır.

 

İster şirket olsun ister şahıs, her türlü gönderi hedeflenen adrese vaktinde teslim edilmelidir. Bu hizmet anlayışını benimseyen Çifçi Kurye, donanımlı motorlu kurye kadrosu ile tüm müşteri gönderilerini öncelik gözetmeksizin vaktinde teslim etmektedir.

Ataşehir Moto Kurye Çağırmanın Avantajları Nelerdir?

  1. Motorlu kuryeler trafikte rahat hareket kabiliyetine sahip oldukları için, gönderileriniz trafik engeline takılmadan tam vaktinde teslim edilir.
  2. Gönderileriniz diğer tüm gönderi türlerine göre daha güvenilir bir şekilde taşınır.
  3. Kıymetli evrak ve tüm dokümanlarınız vaktinde yerine ulaşır ve iş akış hızınız olumsuz yönde etkilenmez.
  4. Aynı gün teslim gönderileriniz şehir içinde gün dolmadan yerine ulaşır.
  5. Hızlı yiyecek, dondurulmuş ürünler, çabuk bozulma riski taşıyan gıdalar ve canlı çiçekler hasar görmeden hızlıca yerine ulaştırılır.
  6. Şirketler için ekstra personel sigorta, maaş ve giderlerinin yanı sıra araç bakım ve masrafları ile uğraşma zorunluluğu ortadan kalkar.

Firmamız, bu ve bunun gibi daha birçok avantajı beraberinde getiren moto kurye hizmetlerinde Ekspress Kurye ve Vip Moto Kurye hizmetlerini de sunmaktadır.

Ataşehir Ekspress Kurye Nedir?

Ataşehir ekspres kurye, çok acil gönderiler için sunulan özel bir moto kurye hizmetidir. Bu hizmet ile teslimatların 2-3 saat aralığında gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca ekspres kurye talebinde bulunan müşterilere özel bir moto kurye personeli görevlendirilmektedir. Böylece personelimiz tek bir gönderi ile ilgilenerek ekstra hiçbir vakit kaybı yaşamadan teslimatı sağlamaktadır.

Ataşehir Ekspres Kurye Kimler Çağırabilir?

Ataşehir ekspres moto kurye hizmetlerimizden faydalanmak için firmamız abonelik şartı aramamaktadır. Abone olsun olmasın tüm şahıslar ve firmalar ekspres kurye talebinde bulunabilirler. Yalnızca gönderilerin motosiklet ile taşınabilecek boyutlarda ve 15 kg ağırlığın üzerinde olmaması gerekir.

Ataşehir Vip Motorlu Kurye Nasıl Çağırılır?

Ataşehir vip kurye, çok acil gönderilerin 10-60 dakika arılığında hedef adreslere ulaştırıldığı özel bir moto kurye hizmetidir. Bu hizmet ile müşteri gönderileri en hızlı şeklide karşı adreslere teslim edilmektedir. Genel olarak şirketlerin tercih ettiği bu kurye hizmeti, müşterilerimize büyük ayrıcalıklar sunmaktadır. Vip kurye hizmetlerimiz için İstanbul’un tüm noktalarından 15 kg altındaki gönderileriniz için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Ataşehir moto kurye fiyatları, moto kurye hizmetlerimiz ve aklınıza takılan tüm konularda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, web sitemizde yer alan iletişim butonuna tıklayarak doğrudan müşteri temsilcilerimize bağlanabilirsiniz.

Ataşehir Acil Kurye Hizmeti

Ataşehir Acil Kurye Hizmeti, paketlerini teslim almak için güvenilir ve hızlı bir yola ihtiyaç duyan kişiler için mükemmel bir çözümdür. Kurye çağırma hizmetimizle, bizi günün veya gecenin herhangi bir saatinde rahatça arayabilirsiniz ve paketinizin varış yerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacağız.

 

Yoğun saatlerde Ataşehir trafiğinde gezinmenin ne kadar zor olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle tüm teslimatlarınızın zamanında ulaşmasını sağlamak için 7/24 hizmetinizdeyiz. İster bir mektubunuz, ister bir paketiniz veya hemen gönderilmesi gereken önemli bir belgeniz olsun, zamanında çözümler sunacağımıza güvenebilirsiniz. Evinizden çıkmanıza bile gerek kalmaması için teslim alma hizmetleri de sunuyoruz!

 

Ataşehir ilçesi 400 binden fazla nüfusa sahiptir ve bu da onu İstanbul’un en yoğun nüfuslu bölgelerinden biri yapar. Bu, yakınlarda her zaman acil kurye hizmetlerimizden yararlanabilecek birilerinin olduğu anlamına gelir. Teslimat hizmetlerimiz söz konusu olduğunda güvenlik ve rahatlığa öncelik veriyoruz, böylece müşterilerimiz ürünlerinin herhangi bir gecikme veya aksilik olmadan varış noktasına ulaşacağından emin olabilirler. İster şehrin ister dünyanın dört bir yanına bir şey teslim edilmesine ihtiyacınız olsun, Ataşehir Acil Kurye Hizmeti burada.

0535 794 65 48