Şirinevler Moto Kurye

Şirinevler moto kurye hizmetlerimiz ile İstanbul ve tüm Avrupa yakasında olduğu gibi Şirinevler semti için de tüm müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız. Tüm ülkemiz ev özellikle İstanbul ili için oldukça önemli bir sektör olan motorlu kurye sektörü, gündelik yaşamda iş akışının hızlanması adına gün geçtikçe yaygın bir kullanım alanı bulmaktadır.

Çifçi Kurye, yüksek kapasitesi ve tam donanımlı araç ve personel kadrosu ile 7/24 hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Motorlu kuryeler vasıtasıyla teslimatların gerçekleştirilmesi gün geçtikçe yaygınlaşmakta ve gelişmektedir.

Firmamız kurulduğu bu günden yana tüm yeniliklere ayak uydurmuş ve gelişmeler ışığında kendini geliştirmiştir. Bu değişim ve dönüşüm kesintisiz bir şekilde devam etmektedir ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak adına ilerleyen süreçlerde de devam edecektir. Firmamız, standart moto kurye hizmetlerinin yanında Ekspress Kurye ve Vip Kurye opsiyonlarını da sunmaktadır.

Şirinevler Ekspress Kurye

Şirinevler ekspres kurye hizmetleri ile acil gönderileriniz öncelikli olarak teslim edilmektedir. Ekspress moto kurye hizmetlerinden faydalanan müşterilerimizin gönderileri 60-180 dakika aralığında şehir içi adreslere teslim edilmektedir.

Ekspress Kurye hizmetlerimizden 7/24 tek telefon ile kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Firmamız bu hizmetlerini sunarken abonelik şartı aramamaktadır.

 

Bunun yanı sıra şirket ya da şahıs, gönderileri motorlu kuryeler vasıtası ile taşınmaya uygun tüm müşterilerimiz, ihtiyaçları doğrultusunda ekspres kurye talebinde bulunabilirler. Bu hizmet ile müşterilerimize özel bir motorlu kurye personeli gönderilmekte ve yalnızca özel olarak o müşterinin gönderisi ile ilgilenilmektedir.

Şirinevler Vip Kurye Nedir?

Şirinevler vip kurye hizmetleri özel bir moto kurye hizmetidir. Vip kurye ile işe akışı büyük ölçüde hız kazanmaktadır. Vip moto kurye hizmetlerimiz ile Şirinevler Vip motorlu kurye  hizmeti ile Şirinevlerin her bir noktasından özenle teslim aldığımız gönderilerinizi İstanbul’un dilediğiniz her bir noktasına en kısa zamanda en hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

 

Bu hizmetten faydalanan müşterilerin teslimatları 10 ile 60 dakika aralığında gerçekleştirilmektedir. Şirinevler semtinden firmamız ile iletişime geçen tüm müşterilerimize en kısa sürede geri dönüşler sağlanarak hızlı bir şeklide ekibimiz yönlendirilmektedir.

Şirinevler Kurye Gönderilerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şirinevler’den moto kurye hizmet talebinde bulunan müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Bunlar;

  • Kurye personellerinin kapıda bekletilmesi teslimat sürecini sekteye uğratacağından, gönderi hazırda bekletilmeli ve paketlenmiş olmalıdır.
  • Gönderiler uygun şekilde paketlenmiş olmalıdır.
  • Gönderi teslimat adresleri ve alıcı bilgileri eksiksiz bir şekilde yazılmış ve kuryeye iletilmelidir.
  • Gönderiler gerekirse hava şartlarına uygun bir şekilde ek olarak paketlenmelidir.
  • Hizmetin alınacağı firma ile önceden görüşülerek fiyatlar ve süreç hakkında detaylı bilgi alınmalıdır

Şirinevler Moto Kurye Fiyatları

Şirinevler moto kurye fiyatları, gönderi boyutu, teslimat adreslerinin birbirine uzaklığı, alınan hizmet türüne göre değişkenlik göstermektedir. Hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirinevler Acil Kurye Hizmeti

Acil evrak veya paketleri İstanbul’un her bölgesine götürmek için güvenilir bir kurye hizmeti mi arıyorsunuz? Şirinevler acil kurye hizmetinden başka bir yere bakmayın! Kendini işine adamış profesyonellerden oluşan ekibimiz, hızlı ve verimli teslimat hizmetleri sunarak öğenizi herhangi bir güçlük çekmeden hızlı bir şekilde hedefine ulaştırır.

 

Önemli ürünlerin gönderilmesi gibi birçok değerli gördüğünüz ürünlerinizide gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Kuryelerimizin trafik koşullarından bağımsız olarak varış noktalarına zamanında ulaşabileceklerini garanti ediyoruz. Paketinizi yolculuğu boyunca izleyen ve her zaman tam olarak nerede olduğunu ve varış noktasına ulaşmasına ne kadar süre kaldığını bilmenizi sağlayan deneyimli bir sevkiyat sistemimiz var.

 

Güvenliğe olan bağlılığımız, tüm kuryelerimizin aracılığımızla gönderilen tüm ürünlerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için gerekli koruyucu ekipmanlarla donatıldığı anlamına gelir. Ayrıca, ürünlerine acilen ihtiyaç duyanlar için aynı gün teslimat hizmetleri de sunuyoruz. Yani kısa sürede teslim edilmesi gereken bir şeyiniz varsa, bugün Şirinevler acil kuryeden bir kurye çağırabilirsiniz.

0535 794 65 48